Медицина

Робота по збереженню здоров'я дітей в школі удосконалюється з року в рік. За здоров'ям наших дітей стежать дитячий лікар-педіатр і медсестра, які на постійній основі працюють в нашій школі.

Вони проводять цілеспрямовану роботу по профілактиці простудних захворювань, постійно здійснюють контроль за станом здоров'я дитини, проводять планові поглиблені профілактичні огляди дітей.

Лікар і медсестра складають меню, враховуючи усі необхідні для шкільного віку поживні речовини. За потреби та за медичними показниками дитина може бути переведена на індивідуальне харчування. Якщо Вашій дитині якийсь продукт протипоказаний, не хвилюйтеся - ми замінимо його аналогічним.